Tylko dziś STEELPRESS – Zaczep kulowy ZSK 1300A, 1300 kg FI 36 mm, śruby 12 mm
  • Szybka wysyłka zamówienia oraz możliwość darmowej dostawy.
  • 30 dni na zwrot i zwrot pieniędzy.
  • Opakowanie staranne i ekologiczne.
Bezpieczna płatność
Obsługiwane metody płatności
SKU: SK0345111-PL20260512-100306 Kategoria:
Opis
SPP ZSK-1300A, -1300 kg, Ø 36 mm
Zaczep kulowy SPP ZSK-1300A,
do 1300 kg,
Ø 36 mm,
rozstaw otworów poziomy 54 mm,
otwory Ø 12,5 mm,